ŁKS Łódź zagra dziś z Odrą Opole!

ŁKS Łódź zagra dziś z Odrą Opole!

Mecz w ramach Fortuna 1 Liga z pewnością należy do jednych z ciekawszych w dniu dzisiejszym. Naprzeciw siebie staną dwie drużyny, które chcą udowodnić wyższość. Co ciekawe, obie krążą w środku tabeli, dlatego dzisiejsze spotkanie będzie z pewnością należeć do bardzo wyrównanych. Zapraszamy!

ŁKS Łódź podejmie dziś na swoim boisku zespół Odry. Oczywiście to gospodarze wydają się być minimalnym faworytem tego spotkania, jednak to obie drużyny będą chciały zrobić odpowiednie wrażenie na swoich przeciwnikach.

Odra tak samo jak i ŁKS potrzebuje punktów, przez co żadną z drużyn nie będzie satysfakcjonował remis w tym spotkaniu. Obie drużyny chcą wygranej, przez co możemy liczyć na bardzo ciekawe spotkanie, które już dziś jest przed nami!

Sprawdź promocje legalnego bukmachera na to spotkanie

Legalny bukmacher Fortuna zaproponował nam bonus na to spotkanie. Skutkiem tego, możemy wykorzystać kod bonusowy fortuna, który przysługuje nowym graczom. Pamiętaj, obstawianie jest legalne tylko wśród osób powyżej 18 roku życia i tylko przy użyciu Polskich, legalnych bukmacherów!

Redaktor