Crvena zvezda odprawi dziś rywala z Ligi Mistrzów?

Crvena zvezda odprawi dziś rywala z Ligi Mistrzów?

Kwalifikacje do Ligi Mistrzów trwają. Przed nami 3 emocjonujące mecze, których oblicze może zmienić się po końcowym gwizdku. Za takie spotkanie śmiało można uznać mecz między Crvena zvezdą a M Haifą. Pierwsze spotkanie okazało się wygrane przez Izraelczyków na ich terenie. Jak będzie dziś?

Spotkanie zapowiada się arcyciekawie, ponieważ to drużyna z Czech jest faworytem tego spotkania. Crvena zvezda od lat dostawała się do Ligi Mistrzów, mierząc się w niej z bardzo silnymi zespołami, takimi jak PSG czy Liverpool. Dużym zaskoczeniem będzie brak przypieczętowania dzisiejszego spotkania wygranym meczem. Jednak drużyna z Izraela z pewnością nie przyjedzie wyłącznie bronić wyniku.

Kto w tym starciu może wygrać?

Bardzo trudno ocenić przebieg spotkania przed jego startem. Jedno jest jednak pewne. Crvena zvezda musi zrobić wszystko, aby odwrócić losy dwumeczu. Na papierze jest to bowiem zdecydowanie lepsza drużyna, za którą stoi większy budżet i większe doświadczenie w rozgrywkach ligi mistrzów. Jak jednak wiemy, piłka potrafi być piękna i również dziś może zaskoczyć kibiców na całym świecie!

Przy okazji, przydatna może okazać się nam superbet recenzja, która może pozwolić znaleźć nam fajne bonusy, które możemy wykorzystać także i na to spotkanie!

Redaktor