Zobacz jak sprowadzić zwłoki z zagranicy

Zobacz jak sprowadzić zwłoki z zagranicy

Sprowadzenie zwłok z zagranicy może wydawać się trudnym. Jednak są rozwiązania, dzięki którym możemy w bardzo łatwy sposób sprawić, aby zwłoki powróciły do naszego kraju. Wszystko dzięki zakładom pogrzebowym, które oferują usługę międzynarodowego transportu zwłok. Cały proces jest banalnie prosty, ponieważ dzięki podpisanemu pełnomocnictwu takiej firmy, załatwia ona za granicą wszelkie formalności i kwestie logistyczne. Dzięki temu zwłoki wracają do naszego kraju w należytym stanie i z pełnym poszanowaniem. Zapraszamy do zapoznania się z dzisiejszym artykułem, na ten temat!

Powrót zwłok do kraju – jak to wygląda?

Proces jest dość prosty. Dzwonimy do firmy, która wykona dla nas sprowadzenie zwłok z zagranicy. Ustalamy wszystkie szczegóły, które związane są z całą operacją i ustalamy wszystkie kwestie, które są związane z tym, w jaki sposób zwłoki mają być sprowadzone (w zależności od miejsca, z którego sprowadzone będą zwłoki, mogą one wrócić koleją lub lotniczo). Dodatkowo, możemy zadbać o dodatkowe usługi, takie jak kremowanie ciała i powrót zwłok w formie prochów. Wszystkie opcje, które związane są z pochówkiem lub transportem, możemy ustalić i skorzystać z dodatkowych opcji, których jest bardzo dużo.

Kiedy zwłoki wrócą do Polski, zostaną przetransportowane w miejsce, w którym będą przechowywane w należytych warunkach. Następnie, kiedy przyjdzie dzień pochówku, ciało zostanie nam wydane i będzie mogła odbyć się ceremonia samego pochówku ciała.

Jak widać, cały proces jest więc przemyślany i starannie uwzględnia najlepsze warunki dla samego ciała bliskiej nam osoby.

Redaktor