Kładziemy elegancką podłogę – jakie panele wybrać?

Kładziemy elegancką podłogę – jakie panele wybrać?

Wybierając podłogę do danego wnętrza musimy wziąć pod uwagę nie tylko elegancki wygląd, ale również prosty montaż oraz wysoki poziom funkcjonalności. Wymienione cechy łączą w sobie funkcjonalne panele w jodełkę proponowane nam przez firmę Parador. Ostatnia kolekcja tej marki bije rekordy popularności!

Wielu z nas z marzyło niegdyś o eleganckiej podłodze w jodełkę. Na przeszkodzie stawały jednak wysokie koszty oraz problematyczny montaż. Dzisiaj, podłoga w jodełkę z paneli jest na wyciągnięcie ręki za sprawą kolekcji Trendtime 3 od niemieckiego producenta Parador. Panele te stworzono z myślą o charakterystycznym parkiecie układanym „na choinkę”. Posiadają one wygodne zatrzaski, a także są większe od tradycyjnych klepek, co znacznie ułatwia montaż.

Podłoga w jodełkę to doskonały wybór do eleganckich wnętrz wypoczynkowych. Świetnie sprawdzą się także w kuchni oraz jadalni, ponieważ są odporne na uszkodzenia i wilgoć. Ponadto, panele jodełka Parador są proste w codziennej pielęgnacji i nie nastręczają nam dodatkowych problemów. To mocne rozwiązanie wybierane przez coraz szersze grono klientów.

Redaktor