Do kogo zgłosić się z poradą odnośnie kredytu?

Do kogo zgłosić się z poradą odnośnie kredytu?

Chcąc wziąć dobry kredyt, bardzo często udajemy się do odpowiedniej placówki bankowej, związanej z naszym bankiem. Niestety mało kiedy zdajemy sobie sprawę, że jako stali klienci jakiegokolwiek banku, otrzymujemy gorsze warunki od osób, które dopiero co zaczynają przygodę w danym banku. Dlaczego tak się dzieje i kto może pomóc nam w kwestii związanej z kredytami? O tym opowiemy w dalszej części publikacji, do której bardzo gorąco zapraszamy!

Dlaczego banki nie oferują nam dobrych propozycji kredytowych?

Jeśli jesteśmy już klientem danego banku to z pewnością wiemy, jak wiele ofert promocyjnych przewija się przez nasze serwisy transakcyjne, czy przez środki komunikacji, takie jak połączenia komórkowe, czy SMS-y. Nawet jeśli nie jesteśmy zainteresowani kredytem, bardzo często przychodzi nam wysłuchać nowej oferty, którą bank próbuje nas zainteresować.

Jak jednak okazuje się w praktyce, mało kiedy promocyjna oferta kredytowa jest faktycznie tak dobra, jak przedstawia ją pracownik banku. Spowodowane jest to tym, że pracownicy banku mają określone możliwości, którymi mogą nas oczarować względem oferty kredytowej. Z kolei inny bank może oferować w danym momencie zdecydowanie lepsze warunki kredytowe, nawet dla swoich stałych klientów.

Jeśli jednak poszukujemy najtańszych kredytów to warto zwrócić uwagę na oferty banków, w których nie mamy jeszcze swojego konta bankowego. Dzięki temu szanse na tani kredyt są bardzo duże, ponieważ otrzymujemy go w ramach założenia przykładowo nowego konta bankowego, które często jest w pełni darmowe i nie ma żadnych dodatkowych, ani ukrytych opłat. Chodzi o to, aby wprowadzić nas do nowego banku, który zachęca nas niskimi cenami ofertowymi.

Kto może pomóc nam uzyskać tani kredyt gotówkowy?

Chcąc uzyskać najlepsze warunki kredytowe, warto udać się do doradcy kredytowego, który będzie w stanie przeszukać wszystkie aktualne oferty kredytowe i znaleźć w nich najlepsze warunki dla naszej osoby. Kontakt z doradcą kredytowym jest zawsze miły i szybki, skutkiem czego bardzo szybko poznamy wszystkie oferty kredytowe, które aktualnie dostępne są na rynku.

Dodatkowo, niezależny Doradca Kredytowy Warszawa to osoba, która wśród wszystkich dostępnych ofert znajdzie taką, która jest zoptymalizowana nie tylko do warunków, lecz oczekiwań danych banków. Dzięki temu nie mamy problemu z zwarciem kredytu w większości sytuacji.

Doradca kredytowy – który z nich jest najlepszy?

Generalnie każdy doradca kredytowy jest godny polecenia. Jeśli jednak szukamy kogoś wyróżniającego się na tle innych z Warszawy, warto skorzystać z poniższych danych do doradcy kredytowego, który faktycznie jest w stanie znaleźć nam bardzo ciekawe oferty kredytowe. Dzięki niemu będziemy w stanie znaleźć kredyt tak niski, jakiego oczekujemy przy danej kwocie. Pamiętajmy jednak, że kredyt gotówkowy to coś, co musi opłacać się bankom, dlatego nie da się maksymalnie obniżyć jego kwoty. Można jednak próbować ją zoptymalizować, co jest zadaniem doradcy kredytowego.

Ekspert Finansowy Warszawa

 ul. Stanisława Moniuszki 1
00-014 Warszawa woj. mazowieckie

+48 533 88 78 78
biuro@ekspertfinansowy.org
www.biurokredytowe.warszawa.pl

Redaktor