Czy Torino pokona dziś Napoli?

Czy Torino pokona dziś Napoli?

Dzisiejszego wieczoru w ramach Serie A odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie. Torino podejmie Napoli, które w ostatnim czasie prezentuje ciekawą formę. Czy jednak Torino jest w stanie zatrzymać Napoli? Dziś postaramy się odpowiedzieć na to pytanie!

Napoli w ostatnim czasie bardzo dobrze radzi sobie w Serie A, notując całkiem poprawną serię i plasując się na 5 miejscu w Serie A. Ostatnie mecze pokazują, że drużyna jest zgrana i pomimo braków kadrowych potrafi reagować pozytywnie na boisku, zdobywając kolejne punkty.

Z kolei Torino na dzień dzisiejszy prezentuje się bardzo przeciętnie, notując zaledwie 16 miejsce w tabeli ligowej. Co prawda Torino powoli wychodzi z trudnej sytuacji, niemniej jednak nadal staje naprzeciw trudnego rywala.

Jeśli jednak spojrzymy na bilans H2H, Torino prezentuje się w meczach z Napoli całkiem dobrze. Bez względu na formę, potrafi remisować swoje spotkania. Czy więc dziś możemy spodziewać się także remisowego wyniku? Wszystko jest możliwe, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że Torino zagra dziś na swoim boisku, natomiast Napoli czeka trudny wyjazd!

Spotkanie okiem legalnych bukmacherów

Szukając rewelacji podczas dzisiejszego spotkania, warto spojrzeć na aktualne oferty bukmacherów. Pod adresem internetowym https://typuje.pl/bukmacherzy znajdziemy aktualne oferty promocyjne legalnych bukmacherów, którzy oferują swoje usługi w naszym kraju.

Redaktor